Akumuliatorių supirkimas

Naudotų akumuliatorių supirkimas Vilniuje iš gyventojų, įmonių ir kitų organizacijų. Priimame nereikalingus akumuliatorius utilizavimui, bei mokame vieną iš patraukliausių kainų rinkoje.

Dirbame su fiziniais ir juridiniais asmenimis. Vilniuje akumuliatorių supirkimas yra vykdomas UAB „Ekoterra“ aikštelėje, Kirtimų g. 61.

Didžiuojamės mūsų profesionalia komanda, ilgamete patirtimi bei sklandų supirkimo procesą užtikrinančiu aptarnavimu. Per nuolatinius iškrovimo ir įkrovimo ciklus akumuliatoriai praranda savo gebėjimą kaupti energiją, todėl akumuliatorių supirkimas padeda juos tinkamai utilizuoti ir apsaugoti gamtą nuo taršos. Akumuliatoriai yra pavojingos atliekos, todėl jų negalima išmesti su buitinėmis šiukšlėmis. Būkime atsakingi, tvarūs – atliekas paverskime žaliavomis!

Daugiau informacijos, kaip vyksta akumuliatorių supirkimas, kokią kainą siūlome už priduotas atliekas ir į kitus jūsų klausimus mielai atsakysime konsultacijos metu, kviečiame susisiekti su mumis telefonu: +370 (630) 14909.